Kış Gelmeden Tatil Planınızı Yapın! Şimdiden Bilet Almanız Gereken Yerler

Tatil deyince akla yaz mevsimi geliyor olsa da kış aylarında tatilin keyfi bambaşka! Kayak yapma heyecanından karla güzelleşen manzaralara, işte kış bitmeden ziyaret etmeniz gereken yurt dışı destinasyonları! Hemen şuanda bu destinasyonlara biletler için göz atın, planınızı şimdiden planlayarak en ucuz fiyatları yakalayın.

Kopenhag, Danimarka

.

Andersen masallarının memleketi olan şehrin kış mevsiminde masalsı bir manzaraya sahip olması hiçbirimizi şaşırtmamıştır. Yarattıkları ‘hygge’ felsefesi ile rahatlık ve samimiyet bu ülkenin temelini oluşturuyor. Soğuk havalarda sıcak çikolatasını alıp pencere kenarına ulaşanların ülkesi burası! Dilediğiniz gün ve saatte Biletall.com’dan Kopenhag’a uçak biletinizi alın.

Innsbruck, Avusturya

.

Dünyanın kayak ve kış turizm merkezi olarak bilinen Innsbruck, Kış Olimpiyatları’na iki kere ev sahipliği yapmış bir şehir. Bundan da anlaşılacağı üzere Innsbruck kış tatili isteyenleri hayal kırıklığına uğratmayan bir yer!

Granada, İspanya

.

İspanya sıcak iklimi ile ünlü olsa da Granada gibi bölgelerinde kışın tadı ayrı. Sierra Nevada’da kayak yapabilir, sahile gidebilir ya da şehri dolaşabilirsiniz. İspanya, kış aylarında çok daha ucuz ve daha az kalabalık olduğu için bu zamanlarda şehir manzaralarını keyifle izleme şansı buluyorsunuz. İspanya’nın birçok şehrine aktarmasız ve uygun fiyatlarla uçmak için Bilet Al web sitesini tercih edin!

Edinburg, İskoçya

.

Dolambaçlı caddeleri, nefes kesici kaleleri ve harika bahçeleri ile kar yağdığında kış krallığına dönüşen bir şehir Edinburg. Avrupa’nın en eski şehirlerinden birinde buz pateni yapmanın ve kar yağışı altında yürümenin keyfi bambaşka!

Bled, Slovenya

.

Bled’in inanılmaz doğal güzelliği, huzurlu çevresiyle birleştiğinde, onu Avrupa’nın en muhteşem dağ bölgelerinden biri haline getiriyor. Saklı bir güzellik olan bu şehir, termal göl suyu ve iyileştirici havası ile dinlendirici bir kış tatili isteyenler için ideal destinasyon.

Kışın yakıştığı adresler saymakla bitmez. Siz seçiminizi yapın ve Biletall.com ile istediğiniz yere uçun!

İLANDIR.