Sergen Yalçın'dan hafta sonu yasağı yorumu: Sanırım ilk yarıyı oynayıp bırakacağız

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Covid-19 salgını nedeniyle hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin "Bizim maçlar 7'de başlayacak. Sanırım ilk yarıyı oynayıp bırakacağız. İlk yarı işi bitirmemiz gerekiyor herhalde" yorumunu yaptı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın,  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabine toplantısından sonra açıkladığı yeni Covid-19 tedbirlerine ilişkin güldüren bir yorum yaptı.

Haber Global'de Gazeteci Candaş Tolga Işık'ın sunduğu "Az Önce Konuştum" adlı programa konuk olan Sergen Yalçın, hafta sonu akşam 8'den sonra uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin şunları söyledi:

"Bizim ülkede her şey eleştiriliyor. Sokağa çıkma yasağı ile yeni alınan karar da eleştirilecek. Akşam saat 8'den sonra sokağa çıkma yasağı eleştirilecek. Alınan kararlara uyalım, eleştirmeyelim. Hükümet bu kararı halkın sağlığı için veriyor. Bizim maçlar 7'de başlayacak. Sanırım ilk yarıyı oynayıp bırakacağız. İlk yarı işi bitirmemiz gerekiyor herhalde." (HABER MERKEZİ)