Sergen Yalçın: Alınan skor biraz fantastik, beklediğimiz bir skor değildi

7 golle kazandıkları Hatayspor maçının ardından açıklama yapan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, “Alınan skor biraz fantastik. Beklediğimiz bir skor değildi” dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Atakaş Hatayspor'u 7-0 mağlup ettikleri maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Galibiyetin şampiyonluk yarışında önemli olduğunu belirten Yalçın, “Kazandığımız için mutluyuz. Bizim için 3 puandan çok daha fazlasını ifade eden bir maç oynadık. Bizim için 3 puandan fazlasıydı” dedi.

“Final yolunda maçlar çok zor” diyen Yalçın, “Herkes çok mücadele edip elinden gelenin en iyisini yapıyor. Alınan skor biraz fantastik. Beklediğimiz bir skor değildi” ifadelerini kullandı.

Basın toplantısında soru almayan Yalçın, şunları söyledi:

“15 dakikada 3 gol gelmesi rakibin direncini erken kırdı ve farklı bir skor ortaya çıktı. Oyuncularımın iştahı, arzusu, motivasyonları bugün için maksimum seviyedeydi. Sezonun en iyi 45 dakikasını oynadık diyebilirim. Hepsine teşekkür ediyorum. Şampiyonluk yolunda önemli bir engeli aştık. Kalan 3 haftalık bölümde daha iyi oyun ve daha fazla mücadele ederek ipi göğüslemek istiyoruz.” (İSTANBUL/AA)