Selçuk Bayraktar'dan siyaset yanıtı: Mücadele neyi gerektiriyorsa onu yapacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı Selçuk Bayraktar, “Politikaya girecek misiniz?” sorusuna, "Mücadele neyi gerektiriyorsa onu yapacağız. Korkup geri dönecek değiliz" yanıtını verdi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı, BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Ankara’da düzenlenen TeknoFest’in açılış etkinliğinde konuştu.

Bayraktar, Patronlar Dünyası’nın Yayın Yönetmeni Toygun Atilla’nın “Politikaya girecek misiniz?” sorusuna yanıt verdi. Siyasete girmeyi hiç hayal etmediğini belirten Bayraktar, şöyle konuştu:

"Benim hiçbir zaman siyasette olayım, ülkenin Cumhurbaşkanı olayım gibi bir hayalim olmadı.  Biz de açıkçası milli teknoloji hamlesi idealini gerçekleştirme yolunda sonuna kadar mücadele edeceğiz. Ne gerekiyorsa, mücadele neyi gerektiriyorsa onu yapacağız… Ama benim böyle bir hayalim yok."

Toygun Atilla ise, Bayraktar’a kurduğu son cümleyi hatırlatarak, “Bir gün mücadele politikayı gerektiriyorsa politikaya da gireriz” gibi anlaşıldığını söyleyince Bayraktar, “Elbette yani mücadele bunu gerektiriyorsa burada biz korkup da geri dönecek değiliz ki” diye yanıt verdi. (HABER MERKEZİ)