Sedat Peker'in hedefi Cem Küçük: Şu faturanı göster

Sedat Peker'den son iddia Cem Küçük için geldi. Peker, Küçük'ün de "Paramount Otel’in beleşçi sakinlerinden" olduğunu öne sürdü.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Suç örgütü liderliğinden hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, gazetecilerle ilgili Paramaount Otel iddiasına Cem Küçük'le devam etti. Peker, Küçük'e "Sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım" diye seslendi.

Peker, 'Çakma MİT'çi' dediği Küçük'e "Süleyman Soylu'ya uyguladığı taktiği uygulayacağını" söyledi.

CEM KÜÇÜK TWEET'İNİ SİLMİŞTİ

Sedat Peker, daha önce de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Cem Küçük'e yer vermişti. Peker paylaşımında pazar günü yayınlayacağı videoyu işaret ederek, ''cem küçük, çakma MİT’çi, pazar günü boşluk olursa seni de misafir oyuncu olarak alacağım. Kardeşlerim pazar günü çok eğleneceğiz çok. Hem de çok'' ifadelerini kullanmıştı.

Küçük de ''Elinden geleni ardına koyma. Senin gibilerle sonuna kadar mücadele etmek benim ruhumda var. Bu işler bittiğinde kim nerde olacak göreceğiz'' diye yanıt vermiş, daha sonra yanıtını silmişti. (HABER MERKEZİ)