Sadık Albayrak: Erdoğan'ın yanında durmaktan vazgeçmeyeceğiz

AK Parti'den istifa ettiği iddialarını yalanlayan Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak, “Bir dava partisi olan AK Parti’nin ve her daim ‘Nur-u Aynım’ dediğim muhterem Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında bütün bir aile olarak dimdik durmaktan vazgeçmemiz mümkün değildir” diye konuştu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden ayrılan Berat Albayrak'ın babası gazeteci Sadık Albayrak'ın AK Parti'den istifa ettiği öne sürülmüştü.

Yeni Akit'e açıklama yapan Sadık Albayrak hakkındaki iddialara tepki gösterdi. Albayrak, “Son günlerde ailem ve çocuklarım hakkında en alçak iftira ve karalamalara tevessül edilmektedir. Bu vicdandan, izandan, insaftan yoksun bir vaziyettir” dedi.

AK Parti'nin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olmaktan vazgeçmeyeceklerini söyleyen Albayrak, “Bir dava partisi olan AK Parti’nin ve her daim ‘Nur-u Aynım’ dediğim muhterem Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında, 'ölümüne ölümüne' duygusuyla, bütün bir aile olarak dim dik durmaktan bir an dahi vazgeçmemiz mümkün değildir” diye konuştu.

“Emperyal güçlerin ve yerli uzantılarının, başta FETÖ olmak üzere bütün millet düşmanlarının karşısında elimizde ‘Selahaddin’in kılıcı’ alnımız ak, başımız dik dağ gibi durmaya devam edeceğiz” diyen Sadık Albayrak, “Masa başında sahte fitne haberleri üretenlerin hevesleri kursaklarında kalacaktır” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR