Portakal'dan Kılıçdaroğlu'na: O koltukta oturmamanız için mücadele edeceğim

Gazeteci Fatih Portakal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, "Pişkinlik içinde bulunuyorsunuz, O koltukta oturmamanız için mücadele edeceğim" diyerek tepki gösterdi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Sözcü TV'de ana haber programı sunan gazeteci Fatih Portakal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Ortaya çıkan tablo ağır bir yenilgi değildir. Sizin de ağır yenilgi demenizi doğru bulmam" sözlerine canlı yayında tepki gösterdi.

Portakal, "Biz sizin askeriniz değiliz ki, biz böyle yandan fondaş falan da değiliz. Siz kime böyle doğru bulmazsınız doğru bulursunuz, onun yetkisi sizde değil. Gururla ayrılabilirsiniz. Bu şekilde pişkinlik içerisinde bulunuyorsunuz" ifadelerini kullandı.

Portakal, seçimde değişim istediği için Kılıçdaroğlu'na destek verdiğini ancak şu anda o koltukta oturmaması için bir yurttaş olarak mücadele edeceğini söyledi. Kılıçdaroğlu'nun umutları yok ettiğini ve bir partiyi bitirdiğini iddia eden Portakal, geleceğe dair umutları ve inançları geri kazanmak için çaba sarf edeceğini belirtti. (HABER MERKEZİ)