Metin Külünk: Ciddi bir FETÖ operasyonu ile karşı karşıya olabiliriz

Eski milletvekili Metin Külünk, İstanbul'daki seçim sonucunda hile gözlendiğini iddia etti. Külünk, "Ülke olarak ciddi bir FETÖ operasyonu ile karşı karşıya olabiliriz" dedi. 

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Eski AK Parti milletvekili Metin Külünk, yerel seçimde İstanbul'daki sonuçlarda "çok ciddi hile gözlendiğini" öne sürdü. Külünk, "Ülke olarak ciddi bir FETÖ operasyonu ile karşı karşıya olabiliriz" ifadelerini kullandı.

Eski AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, yerel seçim sonuçlarıyla ilgili olarak Twitter hesabından açıklama yaptı.

İstanbul'daki sonuçlarda hile olduğunu iddia eden Külünk, "İstanbul seçimlerinde çok ciddi bir hile gözlenmektedir. Partimizin yetkili kademeleri bu konunun üzerine hassasiyetle gitmektedir. Milletimizin hangi partiye oy vermiş olursa olsun bir oyu zayi olmayacaktır. Ülke olarak ciddi bir FETÖ operasyonu ile karşı karşıya olabiliriz" dedi.

Yüksek Seçim Kurulu'nda (YSK) tüm partilerin temsilcileri olduğunu ve itiraz sürecinin devam ettiğini hatırlatan Külünk, sosyal medya ya da başka mecralar üzerinden yapılan açıklamalara itibar edilmemesini, YSK'nin açıklamasınını beklenmesini istedi.

Metin Külünk'ün paylaşımları şöyle:

(HABER MERKEZİ)