Alper Taş: Göreceksiniz, Kasımpaşa bizimle güzelleşecek  

Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş, CHP Kasımpaşa seçim irtibat bürosu açılış törenine katıldı. Yüzlerce yurttaşın katıldığı törende konuşan Taş, "Göreve geldiğimizde göreceksiniz ki, Kasımpaşa bizimle güzelleşecek" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş'ın seçim çalışmaları Kasımpaşa'da devam etti. Kasımpaşa CHP seçim irtibat bürosunun açılış törenine katılan Taş, “Kasımpaşa tarihi olarak çok köklü ve kadim bir semttir.  Eskiden Kasımpaşa, mahalle kimliğinin, mahalle dokusunun en güzel yaşandığı semtlerden biriydi. Ama o Kasımpaşa’dan geriye fazla bir şey bırakmadılar. Göreve geldiğimizde göreceksiniz ki, Kasımpaşa bizimle güzelleşecek” dedi.

Sosyal yardımların artacağının altını çizen Taş, "Bizim hakkımızda sosyal yardımları keseceğimize ilişkin dedikodu yaymaya çalışıyorlar. Aksine biz göreve geldiğimizde mevcut belediyenin yaptığı sosyal yardımları tam 3 katına çıkaracağız. Zenginlerin cebine giden belediyenin bütçesini göreve gelir gelmez yoksullar, ezilenler ve emeğiyle geçinenler için kullanacağız” diye konuştu.

Kasımpaşa seçim irtibat bürosunun açılışı öncesinde Asmalı Mescit mahallesinde 4 kişinin yaşamını yitirdiği binaya da giden Alper Taş, yetkililerden ve bölgede yaşayan vatandaşlardan yangınla ilgili bilgi aldı. (Kaynak: Birgün)