AK Partili Gülpınar: Bize oy verirseniz, Allah mahşerde hesap sormaz

AK Parti Milletvekili Kasım Gülpınar, Şanlıurfa'daki seçim konuşmasında, 'Erdoğan'ı desteklemenin imanın gereği' olduğunu söyleyerek, "Oyunuzu bize verirseniz, mahşerde Allah size hiçbir hesap sormayacak" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar'ın Şanlıurfa'daki seçim bürosu açılışında yaptığı konuşma, tepkilere neden oldu.

İlçe Meclis Üyesi Adayı Celal Akıl'ın seçim bürosu açılışına katılan Gülpınar, AK Partili adaylara oy isterken, bunun Allah'ın emri olduğunu söyledi.

Gülpınar, "Allah sizden emaneti ehline vermenizi emrediyor, bu emir hepimiz için geçerli, sadece yöneticiler için değil, herkes için halk için de geçerlidir. Halk emaneti nasıl verir? Sandığın başına gider, oyunu atar ve emanetini verir. Allah size bir emanet veriyorsa, bunun hesabını soracak demektir. Vicdan rahatlığıyla size diyorum ki, yarın inşallah mahşerde Allah’ın karşısına çıktığınız zaman, o emaneti bize verdiğinizden dolayı, size inşallah hiçbir hesap sormayacak" dedi.

(HABER MERKEZİ)