BBP'den ittifak açıklaması: 30 büyükşehir üzerinde görüşmeler sürüyor

BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile bir araya geldi. Tunç, 30 büyükşehir üzerinde görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Sekreteri Üzeyir Tunç ile Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Yelis, bugün AK Parti Genel Merkezi'nde Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile görüştü. Görüşme sonrası Üzeyir Tunç parti binasında açıklama yaptı. Tunç, parti olarak yapmış hazırladıkları raporu Özhaseki'ye sunduklarını kaydetti.

Görüşmeden sonra konuşan Tunç, "Karşılıklı görüşlerimizi, fikirlerimizi ve beklentilerimizi ve nerelerde nasıl katkı sağlayabileceğimizi görüştük. Bu görüşmelerin neticesinde gelinen nokta ise AK Parti yönetimi, Cumhurbaşkanımıza arz edecekler, biz de aynı konuyu Genel Başkanımıza arz edeceğiz. En kısa zamanda bu görüşmelerin neticesini alabileceğimizi düşünüyoruz. Şu anda 30 büyükşehir üzerinde görüşmeler devam ediyor. Görüşmelerin sonuçları arzdan sonra netleşecek. Güzel gelişmeler olacak" dedi. (ANKARA/DHA)