SAADET'ten siyasi partilere çağrı: Metrobüs durağına koşalım

SAADET İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim'den tüm partilerin İstanbul il başkanlarına çağrı: Saatler iş çıkışına denk geldiğinde, İstanbullular gibi bizde koşar adımlarla metrobüs durağına koşalım...

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, tüm siyasi partilerin İstanbul il başkanlarına çağrıda bulundu. İstanbul'un sorunlarını çözmek için çağrıda bulunan Sevim, "Saatler iş çıkışına denk geldiğinde, İstanbullular gibi bizde koşar adımlarla metrobüs durağına koşalım" dedi.

'KENDİMİZİ METROBÜSÜN  İÇİNE ATABİLMEK İÇİN YARIŞALIM'

"Buradan İstanbul’u idare edenlere ve tüm siyasi partilerin İstanbul İl Başkanlarına açık çağrımızdır" diyen Sevim şunları söyledi: "Gelin sizleri, Cevizlibağ’da ki İl Başkanlığı’mızda ağırlayalım. Kahvelerimizi içelim ve İstanbul’u konuşalım! Saatler iş çıkışına denk geldiğinde, İstanbullular gibi bizde koşar adımlarla metrobüs durağına koşalım. Oturabilmek şöyle dursun, kendimizi metrobüsün içine atabilmek için yarışalım. Sıkış-tıkış bir ortamda yolculuk yapalım. Biz de nefes bile almakta zorlanalım!"

Sevim son olarak, "Bunu yapalım ki, İstanbullu’nun çilesine siz de ortak olun. Bunu yapalım ki, ulaşımın sadece çakarlı ve alttan ısıtmalı araçlarla sağlanmadığına siz de vakıf olun. Bunu yapalım ki, şehrin makam odalarından yönetilemeyecek bir yer olduğunun siz de farkına varın!" diye konuştu. (HABER MERKEZİ)