MHP'li vekilden gazeteciye: İş Bankası'nda hissen mi var lan?

MHP milletvekillerinin basın toplantısından bir gazeteci, İş Bankası hisseleriyle ilgili bir soru sordu. MHP'li Cemal Enginyurt, "İş Bankası'nda hissen mi var lan?" şeklinde karşılık verdi.
MHP milletvekili Cemal Enginyurt (sağda), İş Bankası hisseleri hakkındaki soruya "İş Bankası'nda hissen mi var lan?" karşılığını verdi.

DUVAR – MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, bir gazetecinin İş Bankası hisselerine yönelik sorduğu soruya, “İş Bankası’nda hissen mi var lan?” diye cevap verdi.

MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, MHP milletvekilleriyle birlikte Meclis’te basın toplantısı düzenledi. Toplantının ardından İzzet Ulvi Yönter gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bu sırada bir televizyon kanalının muhabiri, İş Bankası hisselerine ilişkin bir soru yöneltti. MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyut, gazeteciye, “İş Bankası’nda hissen mi var lan” dedi.

Bu cevabın ardından milletvekillerinin gülüşmesi üzerine muhabir, mesleği gereği sadece soru yönelttiğini belirtip, “Lan demenizi yadırgadım” dedi. Bunun üzerine Cemal Enginyurt, muhabirden özür dileyerek “İş Bankası’nda hissen mi var?” diye karşılık verdi. (ANKARA/DHA)