Özgür Özel: Soylu fotoğrafını görünce içim sızladı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile fotoğraf paylaşması hakkında konuştu. Özel, "Maltepe Belediye Başkanı'nın çektirdiği fotoğrafı görünce içim sızladı" dedi.

Google Haberlere Abone ol

ANKARA - CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, partisinin İstanbul Milletvekilleri Sibel Özdemir ve Sezgin Tanrıkulu ile "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla Parlamento Muhabirleri Derneği (PMD) Başkanı Göksel Bozkurt'u ziyaret etti.

Meclis'te, parlamento muhabirleriyle birlikte mesai yaptıklarını, onların zor çalışma koşullarına yakından tanıklık ettiklerini vurgulayan Özel, "İleride OHAL'siz, daha demokratik, başta basın emekçileri olmak üzere tüm emekçilerin örgütlenme özgürlüklerinin önündeki engellerin kaldırıldığı daha güzel yarınlar diliyoruz. Mesleğinizi aldığınız eğitim, görgü ve vicdanınızla özgürce yapabileceğiniz yarınlar diliyoruz" dedi.

Özgür Özel, partisinin Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın sosyal medya hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile fotoğrafını paylaşması ve buna gelen tepkilerle ilgili soruya, "Maltepe Belediye Başkanı'nın çektirdiği fotoğrafı görünce içim sızladı. Bunun dışında bir yorum yapmaya gerek görmüyorum" cevabını verdi.

CHP'li başkandan Süleyman Soylu ile fotoğrafCHP'li başkandan Süleyman Soylu ile fotoğraf