Burnunu kıranı açıkladı

Meclis'te burnu kırılan AK Parti'li vekil Fatih Şahin yumruğu Niyazi Nefi Kara'nın attığını söyledi. Kara'dan ise savunma geldi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Anayasa değişikliği görüşmeleri sırasında önceki gün çıkan kavgada AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin'in burnu kırıldı. Şahin, anayasa değişiklik teklifinin görüşmeleri sırasında Genel Kurul'da yaşanan kavgada kendisine yumruk atan kişinin, CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara olduğunu söyledi. Hürriyet'te yer alan habere göre, Şahin, TBMM Genel Kurulunda, anayasa değişiklik teklifi görüşmelerinde çıkan kavgada yaralandığını anımsattı. Şahin, "Bana yumruk atan CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara idi" dedi.

KARA: BEN ONA NİYE VURAYIM

Milletvekili Kara ise kavga sırasında kendisine yumruk atıldığını, hastanede halen tedavisinin devam ettiğini söyledi. Kara, Fatih Şahin'e yumruk atılmasına ilişkin, "Öyle bir durumu hatırlamıyorum. Böyle bir şey söylediler, üzüldüm de. Fatih Bey'in fotoğrafını gösterdiler. Ben ona niye vurayım? Acil servise geldiğim ana kadar olan sürede kopuk kopuk hatırlayamadığım anlar var" diye konuştu.