Oyuncu Settar Tanrıöğen yoğun bakımdan çıktı

Geçirdiği beyin kanaması nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan ve iki kez operasyon geçiren oyuncu Settar Tanrıöğen‘in normal odaya alındığı öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Kızılcık Şerbeti dizisinde Abdullah Ünal’ı canlandıran Settar Tanrıöğen beyin kanaması geçirmiş ve peş peşe 2 ameliyat olmuştu.

Settar Tanrıöğen’in sağlık durumuyla ilgili güzel haber geldi. Tanrıöğen’in yoğun bakımdan çıktığı ve normal odaya alındığı öğrenildi. 61 yaşındaki oyuncuyu kızı ve ablası yalnız bırakmıyor. Doktorlarının oyuncuya ziyaret yasağı koyduğu da belirtildi.

61 yaşındaki sanatçının sağlık durumu ile ilgili Acıbadem Ataşehir Hastanesi'nden açıklama yapıldı. Başhekim Dr. Engin Çakmakçı şu bilgileri verdi: “Hastamız Settar Tanrıöğen’in beyninde ortaya çıkan anevrizmanın (baloncuk) patlaması sonucunda beyin ve beyin zarları arasında oluşan (subaraknoid) kanama ile ilgili tedavi ve iyileşme süreci devam etmektedir. 26 Ocak 2024 tarihinden itibaren yoğun bakım servisimizde tedavi edilen hastamız, klinik durumunda görülen olumlu gelişmeler ve risklerinin azalması nedeniyle 6 Şubat 2024, Salı günü hasta odasına alınmıştır. Hastamızın tedavisi hasta odasında sürdürülecek ve ziyaretçi kısıtlamasına bir süre daha devam edilecektir.”

(HABER MERKEZİ)