Ordu'da kadın cinayeti: Selime Pişkin taksiyle ezilerek öldürüldü

Ordu'da çocuklarıyla birlikte yolda yürüyen Selime Pişkin, İbrahim Pişkin tarafından taksiyle ezildi. Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği Pişkin, hastaneye götürülürken vefat etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Ordu'nun Korgan ilçesinde İbrahim Pişkin isimli kişi, eşi Selime Pişkin'i, yolda yürüdüğü sırada taksiyle ezdi. Taksi ile duvar arasına sıkışarak ağır yaralanan Selime Pişkin vefat etti.

Akşam saatlerinde kendisine ait taksiyle seyir halinde olan İbrahim Pişkin, çocukları ile birlikte yolda yürüyen boşanma aşamasındaki eşi Selime Pişkin ile karşılaştı. Pişkin, aracını yolda yürüyen eşinin üzerine sürerek duvara sıkıştırdı. Pişkin, daha araçtan inerek yığılan eşini tekmeledi.

İbrahim Pişkin gözaltına alındı.

Bu sırada çevredekiler, müdahale ettiği Pişkin'i darp etti. Olay yeri yakınındaki jandarma ekipleri tarafından kalabalığın içerisinden çıkarılan Pişkin, gözaltına alındı.

İhbar üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri ise Selime Pişkin'i ilk müdahalesinin ardından Korgan Devlet Hastanesi’ne doğru yola çıkardı. 4 çocuk annesi Pişkin, tüm müdahaleye rağmen ambulansta vefat etti. (ORDU/DHA)