Obama çiftinden Netflix'e 2 dizi 4 film

Obama çifti 2018'te anlaştıkları Netflix için çalışmalara başladı. Çift, yapım şirketleri Higher Ground Productions aracılığıyla iki dizi dört film hazırlayacak.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - 2018'de Netflix'le bir içerik anlaşması imzalayan Obama çiftinin projeleri belli oldu. Çift, yapım şirketleri Higher Ground Productions aracılığıyla iki dizi, dört yeni filmin hazırlıklarını sürdürüyor.

Dizilerden Firekeeper's Daughter, Angeline Boulley'in henüz piyasaya çıkmayan yeni romanından uyarlanacak. 18 yaşındaki Kızılderi halkına mensup genç bir kadın, bir polis soruşturmasına yardım etmek için kendi insanlarının içinde gizli bir göreve başlar. Great National Parks isimli belgesel dizisi ise ABD'nin önemli ulusal parklarını anlatacak.

BAŞROLDE RİZ AHMED OLACAK 

Film projelerinden Exit West'in başrolünde Riz Ahmed  yer alıyor. Filmde doğaüstü bir olay nedeniyle gerçekleşen global bir göç sırasında yaşanan bir aşk hikayesi anlatılacak. Everest'e tırmanan ilk dağcı Tenzing Norgay'in gerçek hikayesini anlatan Tenzing, 29 yaşındaki Celestina'nın ilk evliliğinin gerçekleştiği günü anlatan The Young Wife ve bilim kurgu filmi Satellite da Netflix'in yeni Obama projelerinden... (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)