Nazlıcan İrem Köroğlu: Böyle bir drama gerek yoktu

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın ABD'yi yendiği maçta sevinç gösterisi sırasında ekrana gelmesinin ardından gündem olan Nazlıcan İrem Köroğlu'ndan konuyla alakalı açıklama geldi.

Fotoğraf: Arşiv
Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Geçtiğimiz haftalarda A Milli Kadın Voleybol Takımımız, ABD'nin Teksas eyaletinin Arlington kentinde Kolej Park Spor Salonu'nda ABD ilke karşı karşıya geldi. Filenin Sultanları mücadeleyi ’yi 3-2 mağlup ederken karşılaşmanın son dakikalarında ekrana yansıyan görüntü çokça konuşulmuştu. 

Ekrana yansıyan görüntüleriyle sosyal medyayı sallayan Nazlıcan İrem Köroğlu, YouTube hesabında maç günü yaşadıklarını anlattı.

İrem Köroğlu, videosunda "Kameralar nedense beni çekmiş ama ben beni çektiğinin asla ama asla farkında değildim. Sadece 1 kere gördüm, o anda da video çekiyordum. Annem bana defalarca 'Kızım seni çekiyorlar' diye mesaj atmış. İçeride internet çekmiyordu. O yüzden görmemişim hiçbir mesajı. Böyle bir dramaya gerek yoktu. Orada sevincimi paylaşıyordum. Çok mutluydum kazandığımız için. Çok güzel ve eğlenceli bir oyundu. Çok da güzel videolarım var aslında. 2 dakika önce gözümü kaşımamı dert ediyordum. Gerek yokmuş ama yapacak bir şey de yok" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

(HABER MERKEZİ)

Etiketler nazlıcan voleybol maç