Murat Ongun, AK Partili başkanların İmamoğlu'na teşekkürünü yayınladı

Yaklaşan yerel seçimler öncesi AK Parti ve Erdoğan'ın eleştirilerinin hedefi olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na AK Partili başkanlardan ise teşekkürler geldi. Murat Ongun görüntüleri yayınladı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Yerel seçime doğru gidilirken CHP’li Ekrem İmamoğlu yönetimindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi, “hizmet vermemek” iddialarıyla karşı karşıya kalmaya devam ederken, İmamoğlu’nun danışmanı Murat Ongun AK Partili ilçe belediye başkanlarının İmamoğlu'na teşekkür görüntülerini yayınladı.

'İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI ÖYLE DÜŞÜNMÜYOR'

Murat Ongun, sosyal medya hesabından İstanbul’da AK Parti yönetimindeki ilçe belediye başkanlarının, çeşitli açılış konuşmalarında Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ettiği görüntüleri paylaştı. 

" ‘Çöpmüş, çamurmuş, çukurmuş’ AK Parti’nin ilçe belediye başkanları öyle düşünmüyor ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hakkını teslim ediyor. Seçim dönemine girmiş olsak da, kıymetli başkanlarımızın hak teslimine devam edeceklerinden şüphemiz yok. Teşekkürler İmamoğlu” sözleriyle paylaştı.

Ongun’un paylaştığı görüntülerde, AKP’li Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’ın TEM Çamlık bağlantı yolu kavşak inşaatı açılış töreninde yaptığı konuşmada “İBB Başkanımızın talimatıyla çok fonksiyonel bir kavşak oldu teşekkür ediyoruz” dediği görüldü.

BAŞKANLAR VE AÇIKLAMALARI

Paylaşımda çeşitli açılış törenlerinde konuşan ilçe belediye başkanları şu sözleri ifade etti:

Gaziosmanpaşa Halit Kıvanç Şehir Stadı açılışında konuşan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta: Bu projeyi bitiren Ekrem İmamoğlu başkanımıza sonsuz teşekkürler etmek istiyorum.

Haliç Su Sporları Merkezi açılışında konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız: Başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyorum, Haliç’e yakıştı diyoruz.

Üsküdar İstavroz Atık Su Tüneli açılışında konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen: Üsküdar'ımızın önemli bir sorunu bugün itibarıyla sona ermiş oluyor. Kıymetli büyükşehir belediye başkanımıza teşekkür ediyorum.

İsmet Paşa Yaşam Merkezi ve Muratpaşa Kapalı Yüzme Havuzu ve Zeminaltı Otoparkı açılışında konuşan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner: Bayrampaşamıza getirmiş olduğu çok önemli projelerinden dolayı ben kendisine huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

(KAYNAK)