Murat Kurum’un ekibiyle adaylık konuşması sosyal medyaya sızdı

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olması beklenen Murat Kurum'un seçim ekibiyle konuşması sosyal medyada paylaşıldı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları arasında adı geçen AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum'un ekibiyle adaylık konuşması ortaya çıktı. 

Sosyal medyada paylaşılan videoda Murat Kurum, "Bu yola ekibimizle, arkadaşlarımızla çıkacağız. 16 milyon İstanbullu için çıkacağız. İstanbul'un bu karmaşasını, düzensizliğini, insanlarımızın deprem riski kaygısını hep birlikte ortadan kaldırmak için tüm ekibimizle, tüm arkadaşlarımızla sokak sokak, mahalle mahalle dolaşacağız" dedi.

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları arasında eski Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'un ismi de anılıyordu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7 Ocak Pazar günü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı dahil çok sayıda adayı açıklayacaklarını söylemişti. Erdoğan'ın bugün İstanbul'un da arasında olduğu 28 ilin adaylarını telefonla arayarak, aday gösterildiklerini tebliğ ettiği belirtilmişti. (HABER MERKEZİ)