Murat Kurum ilk açıklamasını yaptı: Milletimizin mesajlarını değerlendireceğiz

AK Parti'nin İstanbul adayı Murat Kurum seçim sonuçlarının netleşmesinin ardından ilk açıklamasını yapıyor: Milletimizin verdiği mesajları değerlendirecek ve üzerimize düşeni yapacağız...

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Seçim sonuçlarının netleşmesinin ardından AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Kurum, AK Parti İl Başkanlığı'nda kameraların karşısına geçti.

AA'nın verilerine göre saat 01.10 itibarıyla Ekrem İmamoğlu'nun yüzde 50,92 oyuna karşı yüzde 40,05 oyla ikinci sırada bulunan Kurum "Milletimizin verdiği mesajları değerlendirecek ve üzerimize düşeni yapacağız. Büyük ve güçlü Türkiye davası için çalışacağız" ifadelerini kullandı. 

Kurum'un açıklaması özetle şöyle: 

- İstanbul'un 39 ilçesinde; adaylarımızla, başkanlarımızla birlikte vatandaşımıza gittik. Dilimiz döndüğünce projelerimizi paylaştık. Bizi her vatandaşımız bağırına bastı. Tüm İstanbullu kardeşlerime teşekkür ediyorum. Benimle birlikte bu hayal için çalışan herkese teşekkür ediyorum.

- Murat kardeşleri olarak İstanbullular için çalışmaya devam edeceğim. Yine sokakta ve milletimizin yanında olacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çalışmaya devam edeceğiz. Milletimizin verdiği mesajları düşünüp gerekli değerlendirmeyi yapacağız. Ülkemizin geleceğe daha iyi hazırlanması adına çalışmaya devam edeceğiz.

- Daha iyi hazırlanacağız, çalışmaya devam edeceğiz. Bize düşen vazifeleri görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye çalışacağız.

- Hangi partiyi tercih ederse etsin oyunu kullanan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü İstanbullulara yapmak istiyorum. Gittiğimiz her yerde o heyecanı gördük. Allah bahtımızı açık etsin. Milletimizin sandığa yansıyan iradesiyle biz de üzerimize düşen vazifeleri yerine getirmeye çalışacağız. Bugünü milat kabul edip eksiklerimizi gidermek için çalışacağız.

(HABER MERKEZİ)