MİT'ten eleman ilanı: Peşindeyiz ve seni çok iyi tanıyoruz

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), internet sitesinde iş başvurularının yapılabildiği 'Özgeçmiş' sayfasını yeniledi. Yeni bir videonun da eklendiği sayfada "Peşindeyiz ve seni çok iyi tanıyoruz" denildi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - MİT, resmi internet sitesinde iş başvuruları için hazırladığı sayfada yeni bir video paylaştı. MİT'te çalışmak isteyen kişilerin özgeçmişlerini gönderebildiği sayfada bir de video yayınlandı.

​"Peşindeyiz ve seni iyi tanıyoruz" sözleriyle başlayan videoda şöyle dendi: 

"Okumaya ne kadar meraklı olduğunu, dünyada olup biteni yakından takip ettiğini biliyoruz. Teknolojiyi etkin kullandığını, en gizli silahının bilgi olduğunu biliyoruz. Kalbinin vatan sevgisiyle dolu olduğunu ne zaman ay yıldız görsen gözüne toz kaçtığını biliyoruz. Tarihine bağlı olduğunu ama geçmişte yaşamadığını, iyi bir gelecek için fark yaratmaya hazır olduğunu biliyoruz. Bu yüzden peşindeyiz ve seninle çalışmak istiyoruz. Ülkenin yarınına birlikte iz bırakalım.

'Faaliyetlerimizi en verimli şekilde yürütebilmek için insan kaynağımıza büyük önem veriyoruz' denilen sayfada ise “Teşkilâtımız bünyesinde çeşitli beceri ve kabiliyetlere sahip istihbarat uzmanları; dünya dillerinde yetkin dil uzmanları; sinyal ve görüntü analizi, coğrafi bilgi sistemleri, yazılım ve donanım, ağ güvenliği dahil olmak üzere farklı alanlarda uzman mühendisler gibi birçok sahada faaliyet gösteren çalışma arkadaşları istihdam ediyoruz." (HABER MERKEZİ)

 

Etiketler mit iş ilanı