Milliyet, Vildan Atasever ve Mehmet Erdem'den özür diledi

Mehmet Erdem'le evlenen Vildan Atasever'in hamile olduğunu ve bu nedenle nikah tarihinin öne çekildiğini yazan Milliyet gazetesi özür yazısı yayınladı: Haberimiz gerçek dışı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Oyuncu Vildan Atasever ile şarkıcı Mehmet Erdem'in evlilik tarihini öne çekmesini, Atasever'in hamileliğine bağlayan, Milliyet gazetesi, haberden ötürü özür diledi.

Milliyet haberinde, "Vildan Atasever ile Mehmet Erdem’in evlilik tarihinin öne çekmesinin sebebi ortaya çıktı. Çiftin, Atasever’in hamile olduğu için geçtiğimiz günlerde nikâh masasına oturduğu iddia edildi" denilmişti. 

Milliyet bugünkü açıklamasında ise haberinin gerçek dışı olduğunu söyleyerek, özür diledi: "12.09.20221 tarihinde gazetemizde yer alan, Vildan Atasever Erdem ve Mehmet Erdem hakkında yapılan “Bebek için erken nikah” başlıklı, Vildan Atasever’in iki aylık hamile olduğu belirtilen haber gerçek dışıdır. Kendileriyle iletişime geçmeyip, dışarıdan aldığımız kaynaklarla yaptığımız yanlış haberden ötürü ailelerinden ve sevenlerinden özür diliyoruz." (HABER MERKEZİ)