MHP'den Davutoğlu'na randevu yanıtı: Konuyu değiştir

Parlamenter sistem konusunda partilerle görüşen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'na MHP şöyle yanıt verdi: "Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi konusunda görüşme talebiniz varsa o konuda randevu verelim."

Google Haberlere Abone ol

ANKARA - MHP, parlamenter sisteme dönüş teklifi ile ilgili randevu talep eden Gelecek Partisi'ne "Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi konusunda bir görüşme talebiniz var ise o konuda randevu verelim" yanıtı gönderdi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 'Tam demokrasi için Güçlendirilmiş Paralamenter Sistem' teklifiyle ilgili görüşmek için tüm siyasi partilerden randevu talep etti.

Randevu talebi Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'nun özel kalem müdürü tarafından yazılı olarak MHP'ye gönderildi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin özel kalem müdürü, " Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyefendi ile Sayın Genel Başkan Ahmet Bey'in, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi konusunda bir görüşme talebiniz var ise o konuda randevu verelim. Güçlendirilmiş parlamenter sistem konusu ile ilgili görüşme talebinizi cevaplandıramıyorum" yanıtı gönderdi. (DUVAR)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR