'Metallica dinleyen rektörüm' diyen Bulu'ya Metallica'lı protesto

"Ben hard rock, Metallica dinleyen bir rektörüm" diyen Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu'yu öğrenciler Metallica'nın 'Sad But True' (Acı Ama Gerçek) parçasını çalarak protesto etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Atandığı günden beri Boğaziçi Üniversiteli öğrencilerin protesto ettiği AK Partili Rektör Melih Bulu, Haber Türk'te katıldığı programda kendisinin de Boğaziçili olduğunu anlatırken "Ben hard rock, Metallica dinleyen bir rektörüm" demişti. Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri rektörlük önünde kendisini Metallica'nın 'Sad but true' (Acı ama gerçek) parçasını çalarak protesto etti. 

Öğrenciler ayrıca Metallica'nın "Am I Evil?" (Ben şeytan mıyım?) ve "Master of Puppets" (Kukla Ustası) şarkılarıyla da Bulu'yu protesto etti.

VİDEO: Gonca TOKYOL

20 yıldır yayın yapan Deli Kasap dergisi ise Twitter hesabından yaptığı mizahi paylaşımda Melih Bulu için şu ifadeleri kullandı: "Türkiye'nin hâlâ yayın yapan ilk metal dergisiyiz, 80'lerden bu yana tüm konserlere gideriz, akademideki bütün metalcileri de tanırız; metalci olduğunu açıklayan Prof. Dr. Melih Bulu'nun "metalciliği" de intihalleri gibidir; yalandır, kolpadır, haybecidir."

Hayko Cepkin de şu mesajı paylaştı:  

"Yine olan bizim müziğe oldu iyi mi..." (HABER MERKEZİ)