Manavgat Belediyesi THM Korosu'ndan 'arabesk' konseri

Manavgat Belediyesi Türk Halk Müziği (THM) Atatürk Kültür Merkezi’nde 'Arabesk' konseri verdi.

Fotoğraf: Haber merkezi
Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Manavgat Belediyesi Türk Halk Müziği (THM) Topluluğu, kültür ve sanat buluşmaları kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde “Arabesk” konseri verdi.

Şef Onur Gök yönetiminde sahneye çıkan 95 kişilik Manavgat Belediyesi THM Korosu, “Arabesk” konserinde: Orhan Gencebay, Selami Şahin, Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur, Hakan Taşıyan, Esengül, İbrahim Tatlıses ve Mustafa Keser’in eserlerini seslendirdi.

Solist Sinem Yalçın “Aklımda Fikrimde Hep Sen Varsın”, Solist Erol Daban “Yarabbim”, Solist Gülay Önay “Gülüm Benim”, Solist Zehra Yağlı “Ne Duamsın ne de Bedduam”, Solist Suat Tur “Ben İnsan Değil Miyim”, Solist Pelihan Özdilek ve Ali Uğur “Sabahçı Kahvesi”, Solist Emre Kılıç “Özledim Her Şeyini” ve Solist Erdal Çiçek “Sevda Yüklü Kervanlar” eserlerini seslendirdi. Koro şefi Onur Gök de konsere katılarak Cengiz Kurtoğlu’nun “Yorgun Yıllarım” adlı eserini seslendirdi. 

Konser sonrasında Onur Gök’ün eşi Damla Gök ve YÖRTÜRK Vakfı Başkanı Mustafa Çolak tarafından Şef Onur Gök’e çiçek takdim edildi.

Etiketler Manavgat arabesk