La casa de Papel'in Kore versiyonu 24 Haziran'da Netflix'te

La casa de Papel'in Güney Kore versiyonunu 24 Haziran'da Netflix'te izleyicilerle buluşacak.  Kore uyarlaması ile yeniden yayınlanacak olan dizi, Kore’nin kültürüne göre şekillenecek.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - "Squid Game" ve "Hellbound" gibi Güney Kore yapımlarıyla ön plana çıkan dijital yayın platformu Netflix, İspanya yapımı "La Casa de Papel" dizisinin Güney Kore uyarlamasının yayın tarihini açıkladı.  24 Haziran'da Netflix'te başlayacak olan diziden yeni bir video ve poster de paylaşıldı. 

Kore uyarlaması ile yeniden izleyici karşısına çıkacak olan dizi Kore’nin kültürüne göre şekillenecek. Dizinin başrolünde Netflix'in popüler dizisi  "Squid Game"de Cho Sang-woo karakterini canlandıran Park Hae-soo yer alacak. Park Hae-soo, orijinal dizideki Berlin karakterine hayat verecek. Dizide ayrıca Yoo Ji Tae, Jeon Jong Seo, Lee Won Jong , Kim Ji Hoon, Jang Yoon Joo, Park Jung Woo, Kim Ji Hoon, Lee Kyu Ho, Kim Yoon Jin, Kim Sung Oh, Park Myung Hoon ve Yoon Mi Sun gibi isimler yer alacak.

.

İLK KISIM 24 HAZİRAN'DA YAYINLANACAK

Orijinal dizinin yaratıcısı Alex Pina'nın yapımcı olarak dahil olduğu Güney Kore uyarlaması dizide, karakterlerin kendilerine özel maske ve kostüm tasarımları olacak. 

"Money Heist: Korea - Joint Economic Area"nın ilk sezonu 12 bölüm sürecek. 24 Haziran'da dizinin altı bölümlük ilk kısmı yayınlanacak.