La Casa de Papel'in Güney Kore versiyonundan ilk fragman

Netflix, La Casa de Papel dizisinin Güney Kore uyarlamasından ilk fragmanı yayınladı. Kore uyarlaması ile yeniden izleyici karşısına çıkacak olan dizi, Kore’nin kültürüne göre şekillenecek.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Dijital yayın platformu Netflix, İspanya yapımı "La Casa de Papel" dizisinin Güney Kore uyarlaması "La Casa de Papel: Kore"den ilk fragmanı yayınladı.

Dizinin başrolünde Netflix'in popüler dizisi "Squid Game"de Cho Sang-woo karakterini canlandıran Park Hae-soo yer alacak. Park Hae-soo, orijinal dizideki Berlin karakterine hayat verecek. Dizide ayrıca Yoo Ji Tae, Jeon Jong Seo, Lee Won Jong , Kim Ji Hoon, Jang Yoon Joo, Park Jung Woo, Kim Ji Hoon, Lee Kyu Ho, Kim Yoon Jin, Kim Sung Oh, Park Myung Hoon ve Yoon Mi Sun gibi isimler yer alacak.

Kore uyarlaması ile yeniden izleyici karşısına çıkacak olan dizi Kore’nin kültürüne göre şekillenecek. Orijinal dizinin yaratıcısı Alex Pina'nın yapımcı olarak dahil olduğu Güney Kore uyarlaması dizide, karakterlerin kendilerine özel maske ve kostüm tasarımları olacak. 

La Casa de Papel: Kore, 24 Haziran'da izleyicilerle buluşacak.