TechnoWeen 31 Ekim'de Volkswagen Arena'da

TechnoWeen, Volkswagen Arena'da dinleyiciler ile buluşacak. Etkinlik 22.00'de başlayacak.

DUVAR – Marginal Events’in düzenlediği TechnoWeen gecesi 31 Ekim akşamı Volkswagen Arena’da dinleyiciler ile buluşacak. Cadılar Bayramı gecesindeki “Dark Halloween” deneyimi saat 22.00’de başlayacak ve sabahın ilk saatlerine kadar aralıksız devam edecek.

Record Labels listesinin en başında yer alan Drumcode DJ ve prodüktörlerinin sahnede olacağı TechnoWeen’de Zurih çıkışlı Lilly Palmer, Berlin çıkışlı Thomas Schumacher, Drumcode’un temel taşlarından İtalyan prodüktör Sasha Carassi ve Mark Reeve’e ve yerli sahneden Sezer Uysal ve Suit&Panda eşlik edecek.

Farklı sahne şovlarının ve geceye özel görsel efektlerin olacağı etkinliğe katılanlar gecede düzenlenecek olan kostüm yarışmasıyla after party’ye VIP bilet ve para ödülü gibi hediyeleri kazanma fırsatı yakalayacaklar. Sadece VIP bilet sahiplerinin katılabileceği after party ise sabah 06:00 ile 10:00 arasında backstage artist lounge’da gerçekleşecek.

Marginal Events tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan TechnoWeen gecesinin sınırlı sayıdaki erken dönem biletleri BuGece.co‘da satışta.