Özkan Uğur: Bu maçtan da galip çıktım

Bir süre önce ikinci kez kansere yakalandığı açıklanan MFÖ grubunun solistlerinden Özkan Uğur, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında "İkinci kez karşılaştığım bu maçtan da galip çıktım" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - MFÖ grubunun solistlerinden 66 yaşındaki Özkan Uğur, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda kanseri ikinci kez yendiğini duyurdu.

Sahneden bir fotoğrafını paylaşan Özkan Uğur, raporlarının temiz çıktığını belirterek "İkinci kez karşılaştığım bu maçtan da galip çıktım. Dualarınız, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda bu korona virüs belasından da kurtuluruz. Yakında konserlerimizde görüşmek üzere Herkese sağlıklı günler dilerim. Sevgilerle" ifadelerini kullandı.

Uğur'a ilk olarak 2013 yılında lenfoma teşhisi konulmuş ve sanatçı bu hastalığı yoğun tedavilerin ardından yenmişti. MFÖ'nün solistlerinden Mazhar Alanson ve Fuat Güner, 23 Nisan dolayısıyla Gülhane Parkı'nda verdikleri konserde Uğur'un ikinci kez kanser tedavisi gördüğünü ve bu yüzden aralarında olmadığını açıklamışlardı. (HABER MERKEZİ)