Norm Ender: Ezhel ve Ben Fero mesajı aldı

Norm Ender, rapçilerin mesajı aldığını söyledi: 'Abi tokadı yemedik' diyorlarsa kendileri bilir.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Rapçi Norm Ender çıkardığı son şarkıyla ilgili, "Ezhel’in de Ben Fero’nun da mesajı aldıklarını çok iyi biliyorum" dedi. Yaklaşık 10 gün önce yayınladığı 'Mekanın Sahibi' şarkısı hala müzik piyasasında konuşulurken Norm Ender, "Onlar da bu mesajın geleceğini çok iyi biliyordu" ifadelerini kullandı.

'Mekanın Sahibi' ile rapçi Ezhel ve Ben Fero'ya diss* atan müzisyen, Posta'dan Oya Çınar'a konuştu. Vermek istediği mesajı çok gizlemediğini belirten Norm Ender, "Zaten içeriği üretirken özellikle mesajı gölgelememeye çalıştım ki fazla yüklendiğim bile söylenemez. İlk bölümde özellikle sarkastik bir giriş yaptım. Onlar gibi davranıp onlarla alay ettim. Bir nevi ayna görevi gördüm. Aynada gördükleri şeyden hiç hoşlanmadılar ki bu denli rahatsız oldular. Tam olarak da bunu yapmak istedim zaten. O yüzden Ezhel’in de Ben Fero’nun da mesajı aldıklarını çok iyi biliyorum ki onlar da bu mesajın geleceğini çok iyi biliyordu. Bundan sonra ne olacağı onlara bağlı. 'Yok biz daha abi tokadı yemedik' diyorlarsa kendileri bilir" açıklamalarında bulundu.

Norm Ender'in şarkısı YouTube'da 23 milyon izlenmeyi geçti. (HABER MERKEZİ)

Norm Ender'i 'Eksik Etek'ten tanıyoruz!Norm Ender'i 'Eksik Etek'ten tanıyoruz!

Türkçe rap sosyal medyada gündem: Norm Ender ne abi Ezhel şarkısı mı?Türkçe rap sosyal medyada gündem: Norm Ender ne abi Ezhel şarkısı mı?

Rap dünyası karıştı: Norm Ender 'diss' attı, Ezhel cevap verdiRap dünyası karıştı: Norm Ender 'diss' attı, Ezhel cevap verdi

*Rap müzikte müzisyenlerin birbirlerini eleştirmek için söyledikleri sözler, laf atma.