Merlyn'den yeni 'single'

Rock grubu Merlyn, yeni 'single'ını yayınladı: Dön Deme. Grup klasik rock ezgilerini yorumluyor.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Rock grubu Merlyn yeni 'single' yayınladı. Grup, klasik Rock 'sound'una kendi yorumlarını katarak bir tarz ortaya koymayı hedefliyor. Grup üyeleri, Türkiye’de ana akım Rock müzik anlayışının geçtiğimiz on yılda yaşadığı bozulmayı önleyip eski tadını kazandırmayı amaçladıklarını belirtiyor.

2017 yılında çıkardıkları “Ayağa Kalk” isimli albümlerini ‘uzun yolculuklarının ilk durağı’ olarak tanımlayan Merlyn, yeni 'single'ı “Dön Deme” ile dinleyicilerinin karşısına çıktı.

'ÇIKTIĞIMIZ MERDİVENİN BASAMAKLARINI KENDİMİZ DÖŞÜYORUZ'

Ürettikleri eserleri farklı insanlarla paylaşmanın tadının bambaşka olduğunu ifade eden grup, “Dön Deme”nin oluşum macerası için de geriye dönüp baktıklarında, kendilerindeki gelişimi görmelerini sağlayan ve her zaman daha iyisi için kendileri ile yarıştıkları bir süreç olduğunu ifade ettiler.

Grup üyeleri, Ozan Öner’in müzik prodüktörlüğünde ve Pür Müzik’te kaydedilen ve GRGDN Müzik etiketiyle yayınlanacak “Dön Deme” teklisi için, "Demir dövercesine fikirlerimizi çarpıştırdık ve artık hikayemizi dinleyicilerimiz ile birlikte, aynı enerji içinde paylaşmak için gün sayıyoruz" diyerek 10 Mayıs’ta yeni single’ı “Dön Deme” ile müzikseverlerle buluştular.

"Dön Deme"ye aşağıdaki dijital platformlardan ulaşmak mümkün:

Apple Music: https://apple.co/2JvRt6c

Spotify: https://spoti.fi/2VdaeNW

Fizy: https://fizy.in/ypyrZ

Muud: https://www.muud.com.tr/sa/686634

Deezer: https://bit.ly/2JvFHsH

Youtube: https://youtu.be/YLdlx2DDXoE