Kaosun Öte'sinde kalanlar

Harmony Sanat Galerisi, Mustafa Delioğlu'nun 'Öte' adlı sergisine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Delioğlu, “Kaotik görüntü, beni tatmin ediyor. Daha doğrusu, kaosun ardından kalanlar..." diyor.

DUVAR – 22 Ekim – 20 Kasım 2016 tarihlerinde sanat severlerle “Öte” sergisi ile buluşmaya hazırlanan sanatçı Mustafa Delioğlu, “Öte”, bizlere sanatçının sonu belirsiz yolculuğundan kaotik bir an sunuyor. Her gün gördüğümüz, yorumladığımız ve fikir edindiğimiz suretlerin arkasında kimler var? Yoksa soruyu doğru sormalı ve ‘ne var?’ mı demeli?” diyor.

Sanatseverlere eserleri ile kaotik bir an sunmayı hedefleyen Mustafa Delioğlu, “Kaotik görüntü, beni tatmin ediyor. Daha doğrusu, kaosun ardından kalanlar…” olarak diye tanımlıyor.

Kişilerin, olayların ve ifadelerin uçurumun kenarında olduğu bir an var. O ürkütücü belirsizlik anı; muhtemel bir trajedinin hemen öncesi veya sonrasının, sanatçının ‘Öte’ adlı sergisinin konusunu oluştururken, ziyaretçiler 22 Ekim saat:18:00’da Harmony Sanat Galerisi’nde açılışı gerçekleşecek “Öte” sergisini ziyaret edebilirler.

Kaynak: Vatan