'Kızılcık Şerbeti'nden yeni fragman: 'Bundan sonra herkes haddini bilecek'

Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan 'Kızılcık Şerbeti'nin 45'inci bölümünden yeni fragman yayınlandı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Show TV'nin Gold Film imzalı dizisi 'Kızılcık Şerbeti'nin 45'inci bölümünden yeni fragman yayınlandı. Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dizinin yönetmenliğini Ketche üstleniyor. 

Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz yer alıyor. 

44'ÜNCÜ BÖLÜMDE NE OLDU?

Alev ve Abdullah, birlikteliklerinin aileleri tarafından kolay kabul görmeyeceğini anlasalar da çıktıkları yoldan dönmeye niyetleri yoktur. Ömer’in hastalığının ortaya çıkması ve geçirdiği ameliyat tüm aileyi bir araya getirir. Ömer hayata dönmüştür. Artık tek amacı kaybettiği Kıvılcım’ı tekrar geri kazanmaktır. Ancak Kıvılcım başta arkadaş olarak gördüğü Ertuğrul ile yeni bir ilişkiye başlamıştır.

Pembe, durumu kabul etmeyip savaşmaya başlayacaktır. Artık tek hedefi Alev ve ailesini kendilerinden uzak tutmaktır. Mustafa’ya baskı yaparak Sönmez ile olan lokanta ortaklığına son verdirir. En büyük düşman olarak da Doğa’yı görmektedir.