'Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölümünden fragman: 'Bu kızın derdi sizi ayırmak…'

Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan 'Kızılcık Şerbeti'nin 53'üncü bölümünden yeni fragman yayınlandı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Show TV'nin Gold Film imzalı dizisi 'Kızılcık Şerbeti'nin 53'üncü bölümünden yeni fragman yayınlandı. Dizide başrolde yer alan Settar Tanrıöğen’in sağlık sorunları nedeniyle Abdullah Ünal karakterine artık Ahmet Mümtaz Taylan hayat verecek. 

Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz yer alıyor. 

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dizinin yönetmenliğini Ketche üstleniyor.

53'ÜNCÜ BÖLÜMDE NE OLACAK?

Gerçekten hamile olan kişinin Alev olduğunu öğrenmek herkesi şoke etmiştir. Ünal ailesi konuyu kendi aralarında tartışarak Abdullah iyileşene kadar konuyu ona aksettirmemeye karar verirler. Bu kötü sürprizin etkisinden kurtulamayan Pembe, Alev ile yüzleşmek için onun karşısına çıkmaktan kendini alı koyamaz. Alev’in hamilelik haberi Kıvılcım ve Sönmez tarafından da hoş karşılanmaz. Ancak Alev tüm olumsuzluklara karşın yine de bu bebeği doğurmaya kararlıdır.

Nişan gecesi yaşananlardan çok etkilenen Görkem’in ailesi, Fatih ve Görkem birlikteliğini kesinlikle bitirme kararı alırlar. Umut’un depresyon durumu devam etmekte, Nursema’nın bu konudaki rahatsızlığı da iyiden iyiye artmaktadır. Kendinden yaşça çok büyük bir kadınla birlikte olduğundan babasıyla arası açılan Metehan’ın ise dünya umurunda değildir.

Hastalığı atlatarak odasından çıkan Abdullah tüm hakimiyeti tekrar ele almaya kararlıdır.

 

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)