Kırmızı Kamyon geliyor: Nilay Deniz kadroya katıldı

Kırmızı Kamyon dizisinde son hazırlıklar devam ediyor. Nilay Deniz, Show TV'de izleyicilerle buluşacak dizinin kadrosuna katıldı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Show TV’de ekranlara gelecek olan ‘Kırmızı Kamyon’un çekimleri devam ediyor. İtfaiyenin arka planını ve itfaiyecilerin hikayelerini seyirciyle buluşturacak olan ‘Kırmızı Kamyon’un kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. En son Çatı Katı Aşk dizisiyle ekranda olan oyuncu Nilay Deniz, Kırmızı Kamyon'da 'Yonca' karakterine hayat verecek. 

Suavi Doğan ve Kerem Çatay’ın ortaklığında kurulan 10. Ev’in yapımcılığını üstlendiği; kadrosunda Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi isimlerin buluştuğu 'Kırmızı Kamyon' önümüzdeki günlerde izleyicilerle buluşacak. 

‘Kırmızı Kamyon’un senaryosu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın kaleminden çıkarken, yönetmen koltuğunda ise Osman Kaya oturuyor. (HABER MERKEZİ)