Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a yanıt: Çok tekrar ediyorsun kendini, sahi iyi misin?

CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Erdoğan, yarısı bayat hep aynı nakarata girmişsin yine. 'Üç koyun', 'SSK’yı batırdı', 'CeHaPe', 'Bay Kemal'. Çok tekrar ediyorsun bu aralar kendini, sahi iyi misin?" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, SSK Genel Müdürlüğü dönemine ilişkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kullandığı ifadelere yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Erdoğan, yarısı bayat hep aynı nakarata girmişsin yine. "Üç koyun", "SSK’yı batırdı", "CeHaPe", "Bay Kemal". Çok tekrar ediyorsun bu aralar kendini, sahi iyi misin?" ifadesini kullandı. 

Erdoğan, AK Parti Adana Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda, "CHP'nin elini attığı her işte çuvallamasının tek sebebi, kendilerine emanet edilecek üç koyunu bile güdemeyecek kadar beceriksiz olmalarıdır. SSK hastanelerini iflas ettiren adam bu değil mi, SSK'yı batıran bu değil mi ya? Buna nasıl geleceksin de bunları teslim edeceksin? Allah milletimizi CHP zihniyetinin eline düşürmesin" ifadelerini kullanmıştı. (HABER MERKEZİ)