AK Parti, Kenan Doğulu'nun şarkısını izinsiz kullanmış: Yaparım bilirsin

Şarkısının kullanıldığı AK Parti videosuyla ilgili açıklama yapan Kenan Doğulu, "Ben de sizler gibi bunu ilk kez sosyal medyada gördüm ve çok şaşkınım" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Şarkıcı Kenan Doğulu, AK Parti'nin hazırladığı bir videoda "Yaparım Bilirsin" şarkısının izinsiz kullanıldığını duyurdu.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın Twitter hesabından, TOGG otomobiliyle ilgili bir video paylaşıldı.

Videoda önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Burada iddiamızı ortaya koyuyoruz ve diyoruz ki, Türkiye'nin otomobilini yapacağız" sözleri, sonrasında da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Hani oturdular, büyük gösteriler yaptılar, iş adamları bir araya geldi... Bakanlar, başbakanlar, cumhurbaşkanları bir araya geldiler, otomobil üretiyoruz dediler. Nerede, milleti kandırmayın" açıklaması yer alıyor.

Videonun sonunda Erdoğan'ın TOGG aracını kullandığı görüntülerle birlikte Kenan Doğulu'nun "Yaparım Bilirsin" şarkısı çalıyor.

Instagram hesabından açıklama yapan Doğulu, şarkının izinsiz kullanıldığını belirtti.

Doğulu, "Yaparım Bilirsin adlı şarkımın, içinde TOGG markasının da yer aldığı siyasi içerikli bir videoda, benden yazılı veya sözlü herhangi bir izin alınmadan paylaşıldığını dostlarımın ve çalışma arkadaşlarımın uyarısı üzerine fark ettim. Ben de sizler gibi bunu ilk kez sosyal medyada gördüm ve çok şaşkınım" ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)