KeçiFest başlıyor

İzmir'in Efes ilçesinde düzenlenmesi planlanan KeçiFest, 26 Ağustos'ta başlayacak. Festival programında konserler, film gösterimleri, tiyatro oyunları, söyleşiler ve etkinlikler yer alacak.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Bu yıl 3'üncüsü düzenlenecek olan KeçiFest, 26 Ağustos'ta İzmir’in Efes ilçesinde başlayacak. 'Biat değil inat' sloganıyla düzenlenen festival, 26-28 Ağustos tarihleri arasında İzmir’in Efes Pamucak Sahili’nde 3 gün boyunca sürecek. 

Festivalde konserlerin yanı sıra film gösterimleri, tiyatro oyunları, söyleşiler ve etkinliklerin de planlanıyor. KeçiFest’in sahnesi Odeon, etkinlik çadırı Celsus ve festival alanı için ise Agora seçildi.

FESTİVAL PROGRAMI

26 Ağustos Cuma günü festival açılışında Pentagram, Moğollar, Perdenin Ardındakiler, Dedublüman, Sedef Sebüktekin ve Batu Akdeniz sahne alacak. KeçiFest açılışında Zülfü Livaneli ve Ercan Kesal, konuk olarak yer alacak.

27 Ağustos Cumartesi günü Hayko Cepkin, Yüksek Sadakat, Ozbi, Niyazi Koyuncu, Mavi Gri, Mengene ve Erol Bayrakoğlu konserleri ile devam edecek. Festival, 28 Ağustos Pazar günü Feridun Düzağaç, REDD, Bulutsuzluk Özlemi, Şanışer & Sokrat ST, Aylin Aslım ve The Madcap konserleriyle sona erecek. (KÜLTÜR-SANAT SERVİSİ)