Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan'dan yeni açıklama: Yarın eve dönüyorum

Akciğer kanseriyle mücadele eden Billur Kalkavan, tetkiklerinin iyi çıktığını duyurdu. Kalkavan, "Beynim tertemiz, lezyonlar çürüyor ve yok oluyorlar" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Bir süredir akciğer kanseriyle mücadele eden oyuncu Billur Kalkavan, sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında paylaşım yaptı. Kalkavan, tetkiklerinin iyi çıktığını ve lezyonların kaybolduğunu açıkladı.

'TEK SIKINTIM İŞTAH'

Hasta yatağından çektiği bir fotoğrafı paylaşan Kalkavan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Herkes soruyor en iyisi buradan anlatmak. Tetkikler yapıldı sonuçlar mükemmel (maşallah). Beynim tertemiz, lezyonlar çürüyor ve yok oluyorlar. Ufak tefek bir şeyler kaldığından doktorum ilaçlarımı hafifletti. Yarın eve dönüyorum, artık hastanede çok kalmama gerek yok enerjim iyi. Ağrım sızım yok. Hala tek sıkıntım iştah, onu da halledeceğim yavaş yavaş. Kilom 47 boyum 1.64 evli ve 6 çocukluyum. Soran, ilgilenen, dua eden, iyi niyetlerini dileklerini gönderen herkese sonsuz teşekkürler.

Sayenizde bu hastalığı en hızlı yenen insan olma yolunda ilerliyorum. Benden de herkese sevgiler, saygılar. Tabii ki en önemlisi bundan sonra sağlığı korumak. Bir sürü konuda düşünce yapısını değiştirmek ki bir daha uğramasın. Bye bye pislikler."