Kadını katletti, tahliye edildi, iki kişiyi daha öldürdü

Adana'da Ümit Ekmekçi, tartıştığı iki kişiyi ateşli silahla öldürdü. Ekmekçi'nin 2004 yılında boşanmak isteyen S.E.'yi öldürdüğü, iyi hal indirimiyle geçen yıl tahliye edildiği ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Ümit Ekmekçi, ateşli silahla Ramazan Demirtaş ile Sergen Çelik'i öldürdü, iki kişiyi de yaraladı. Ekmekçi'nin, 1 Ekim 2004'te kendisinden boşanmak isteyen S.E.'yi de öldürdüğü ortaya çıktı.

Müebbet hapse çarptırılan, duruşmadaki iyi hali nedeniyle cezası 30 yıla indirilen Ekmekçi'nin geçen yıl "yurt dışı yasağı" şartı ile tahliye edildiği belirtildi.

ÇATIŞMA ÇIKTI

DHA'nın haberine göre, Ümit Ekmekçi ve yanındaki dört kişi araba ile yola çıktı. Grup arasında tartışma çıkınca arabadakilerden Ramazan Demirtaş, yanındaki ateşli silahı doğrulttu. Ekmekçi de ateşli silahla karşılık verince çatışma çıktı. Sergen Çelik ve Ramazan Demirtaş olay yerinde öldü. Emniyetteki işlemleri sonrası adliyeye sevk edilen Ümit Ekmekçi tutuklanırken, Cumali Gültekin, Muhammet Savah ve Serhat Saygılı adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. (HABER MERKEZİ)