İstiklal'deki patlamada oyuncu Nurettin Uçar eski eşi ve kızını kaybetti

Beyoğlu'nda 6 kişinin öldüğü patlamada dizi oyuncusu Nurettin Uçar, eski eşi Arzu Özsoy ve kızı Yağmur Uçar'ın hayatını kaybettiğini duyurdu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İstiklal Caddesi'nde dün gerçekleşen patlamada hayatını kaybedenlerden 2 kişinin, oyuncu Nurettin Uçar'ın kızı ve çocuğun annesinin olduğu ortaya çıktı. Patlamada hayatını kaybeden anne Arzu Özsoy ve kızı Yağmur Uçar için Nurettin Uçar paylaşımda bulundu. 

Uçar, henüz 15 yaşındayken hayatını kaybeden kızı Yağmur Uçar’ın fotoğrafını paylaşarak, "Kabrin nur mekânın cennet olsun 'datlu kızım.' Taksim'deki hain saldırıda hayatını kaybeden kızım Yağmur, annesi ile birlikte ikindi namazına müteakip Şirinevler Ulu Camii'nde" ifadelerini kullandı.

Uçar'ın duyurusuna çok sayıda başsağlığı mesajı geldi. Uçar daha önce Diriliş Ertuğrul, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Arka Sokaklar dizilerinde oynamıştı.

PATLAMADA YARALANANLAR ANLATTI

Beyoğlu'ndaki patlamada yaralananların bir kısmı Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Patlamada kızı ve eşi yaralanan Tamer Sinan "Müthiş bir gürültü oldu. Çocuk arabasına sarıldım ama bizi çok uzağa fırlattı. Çocuğum elimde hastaneye kadar koştum" dedi.

Patlama sırasında İstiklal Caddesi'nde gezen 27 yaşındaki Ahmet Mert de, "Arkadaşımla beraber geziyorduk, bir anda patlama oldu. Kargaşayla hemen ara sokağa geçtik. Kendi imkanlarımızla hastaneye geldik" dedi.  

(HABER MERKEZİ)