'İstanbul İçin Son Çağrı' 76 ülkede top 10 listesinde, 13 ülkede zirvede

Netflix filmi 'İstanbul İçin Son Çağrı', ilk yayın haftasında 76 ülkede Top 10 listesinin üst sıralarında yer alırken, 13 ülkede en çok izlenen film oldu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in paylaştığı, 24 Kasım’da Netflix’te yayınlanan 'İstanbul İçin Son Çağrı', 76 ülkede Top 10 listesinin üst sıralarında yer alırken, 13 ülkede ise 1 numara olmayı başardı.

Gönenç Uyanık'ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Nuran Evren Şit'in kaleme aldığı OGM Pictures yapımı film; başta Arjantin, Almanya, Kanada, İsveç, Finlandiya, Hollanda, Meksika, Fransa, Belçika, Brezilya, Portekiz, İtalya ve İspanya olmak üzere 76 farklı ülkede seyircilerin ilgisini gördü. Ayrıca film, ilk yayın haftasında 13 ülkede en çok izlenen film oldu. 

Filmin konusu şöyle:

New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikaye… İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York'ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları.