İşbaşaran'dan Peker'e: Seni de yakında kankanın yanına gönderirler

Feyzi İşbaşaran, Sedat Peker'e yönelik açıklamalarını sürdürdü: "Senin kankan, can yoldaşın Adnan Oktar bin yıl ceza aldı. Seni de pek yakında onun yanına gönderirler. Korkunun ecele faydası yok!"

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Eski AK Parti Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran, 2014 yılında karakolda uğradığı saldırı üstlenen organize suç örgütü lideri Sedat Peker'e yönelik açıklamalarını sürdürdü. İşbaşaran dün yaptığı açıklamalarda, Peker'e "Seni orada fazla öttürmezler" ifadesini kullanmıştı.

İşbaşaran bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Peker'e yönelik şu ifadeleri kullandı.

'İKİ TOKAT YİYİP YERE DÜŞTÜ'

"Senin “Dövüşçü” diye gönderdiğin sahte diplomalı avukatın, Beyoğlu Emniyet Amirliğine polis yardımı ile içeri alındı, bana bir tekme attı ve benden iki tokat yiyip yere düştü. -Benim kemiklerim falan kırılmadı, adamın 4 saat tutulduğu odada altına işedi, temizlemek polise kaldı."

'METİN KÜLÜNK 100 KİŞİ İLE GELDİ'

"İkinci gün bugün sana sahip çıkamayan AKP Milletvekili Metin Külünk 100 kişi ile geldi, Çağlayan Adliyesi'nde çıkan arbedede bir polisin parmağı kırıldı, bir polis de düşüp kafasını yere çarptı ve hastanelik oldu. -Bana hiçbir şey olmadı, kemiklerini kırdım palavrası atma!"


'ADNAN HOCA DENİLEN DELİ ŞİKAYET ETTİ'

"Gözaltına alınmamın nedeni, Adnan Hoca denilen delinin şikayeti üzerine oldu. Erdoğan ile hiç ilgisi yoktu. -Eşini çocuklarını bırakıp kaçan adam (!) Erdoğan’ın namusunu korumak sana mı düştü. Erdoğan kendi namusunu korur, sen kendi namusunu korumaya bak!"

'SENİ YAKINDA KANKANIN YANINA GÖNDERİRLER'

"Senin kankan, can yoldaşın Adnan Oktar bin yıl ceza aldı. Seni de pek yakında onun yanına gönderirler. Korkunun ecele faydası yok!"

SEDAT PEKER'İN AVUKATLIĞINI YAPIYORDU

Feyzi İşbaşaran, 2014 yılında Twitter’da, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alındığı polis merkezinden çıkışta AK Partili kalabalık bir grubun protestosuyla karşılaşmıştı. İşbaşaran, daha sonra ifadesinin alınması için adliyeye götürülürken başka bir grubun saldırısına uğramıştı. Saldırı olayına karıştığı iddia edilen isimlerden biri de avukat İsmail Barbaros Aslan'dı. Sedat Peker’in avukatlığını yapan Aslan, o dönem Hürriyet gazetesine, “Ben o kavgaya katılmadım. Evet oralarda bulundum; ancak aldığı darptan benim bir dahlim yok. Bunu gösteren bir kamera kaydı da görgün tanığı da yok. Bu iddialar ile ilgili polise ifade verdim. Zor bir gece geçirdim. Kendisi bizi suçladı; benden şikâyetçi oldu. Ben de kendisinden şikâyetçi olacağım" demişti. (HABER MERKEZİ)