İrem Sak 'intikamını' aldı, Çukur'a veda etti

Show TV ekranlarında pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'da kan kaybı devam ediyor. Diziye; Öner Erkan ve Mustafa Avkıran'dan sonra 'Seren Erdenet' karakterine hayat veren oyuncu İrem Sak da veda etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Başrollerini Aras Bulur İynemli ve Nejat İşler'in paylaştığı 'Çukur' dizisinde ayrılıklar peş peşe geldi. Son bölümde; Seren Erdenet, kuzeni Çağatay tarafından öldürüldü. Bunun ardından diziye 'Seren Erdenet' karakteriyle dahil olan İrem Sak, senaryo gereği ölerek veda etti.

Çukur dizisinin resmi Instagram hesabından yapılan paylaşımda; "Bazen düşman oldun, bazen dost. Babanın intikamı almadan gitmedin ama. Güle güle Seren. Teşekkürler İrem Sak" denildi. 

İREM SAK'TAN VEDA PAYLAŞIMI

Kişisel sosyal medya hesabından hem hayranlarına hem Çukur'a veda eden İrem Sak ise ayrılık paylaşımında "Tek tek yazmak lazım herkesi, lakin çok kalabalık bir aile Çukur. Siz benim hayatıma siyah ağırlıklı da olsa inanılmaz bir renk kattınız. Gözümün değdiği her gözü öperim, teşekkür ederim. Araç hazır değilse bir yemek yer giderim" dedi. (HABER MERKEZİ)

 

Etiketler İrem Sak Çukur dizi