İBB Şehir Tiyatroları 'Salondan Yayın'ın bu haftaki programı belli oldu

İBB Şehir Tiyatroları 'Salondan Yayın' etkinlikleri devam ediyor. İBB Şehir Tiyatroları, bu hafta kurumsal sosyal medya hesaplarından birçok söyleşi, okuma provası ve oyun gösterimini sanatseverlerle buluşturacak.

28 Şubat Pazar günü 15:00’te Pollyanna isimli çocuk oyunu seyirciyle buluşacak.
Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, kültür-sanat etkinliklerini izleyici ve dinleyicilere online olarak ulaştırmaya devam ediyor. İzleyicileri, çocuklar için özel programlar, hazırlıkları devam eden oyunların provaları, İstanbul’un kültür sanat hayatına yön veren isimlerle söyleşiler, uzun süre kapalı gişe sahnelenmiş oyunların tekrar gösterimleri gibi pek çok etkinlik bekliyor.

İBB Şehir Tiyatroları’nın bu hafta kurumsal sosyal medya hesaplarından sanatseverlerle buluşturacağı söyleşi, okuma provası ve oyun gösterimi programları şöyle:

  • 25 Şubat Perşembe günü 20:00’de Ustalarla Söyleşi programının yeni konuğu Oyuncu Gül Akelli olacak.
  • 26 Şubat Cumartesi günü 20:00’de Çat Kapı Prova’da hazırlıkları devam eden Yaftalı Tabut adlı oyunun okuma provası yayınlanacak.
  • 27 Şubat Cumartesi günü 11:00’de Çocuk Saati’nde birçok farklı etkinlik çocukları bekliyor. Profesör Malumatfuruş'la Denenmemiş Deneyler, Karagöz Hacivat, Kukla Yapımı ve Hikâye Zamanı programları çocuklarla buluşacak.
  • 27 Şubat Cumartesi günü 19.00’da, “Sahnenin Gizli Kahramanları” isimli söyleşinin yeni konuğu Aksesuarcı Haşim Demir olacak.
  • 28 Şubat Pazar günü 15:00’te Pollyanna isimli çocuk oyunu seyirciyle buluşacak.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)