İBB Şehir Tiyatroları perdelerini açıyor

İBB Şehir Tiyatroları, perdelerini Eylül ayında açıyor. Yeni sezon ve Açıkhava Yaz Oyunları'nın biletleri, 25 Ağustos 2021 Çarşamba günü saat 11:00’de satışa sunulacak. 

Rüstemoğlu Cemal'in Tuhaf Hikayesi oyunu
Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları, yeni bir repertuvarla perdelerini Eylül ayında açmaya hazırlanıyor. Yeni sezon kapsamında, yeni sahneler, Türkiye prömiyeri yapacak müzikaller, tarihi oyunlar, tiyatronun klasik eserleriyle dolu bir program hazırlandı.

YAZ OYUNLARI

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ndeki Yaz Oyunları gösterimleri devam ediyor. 7 Eylül 2021 Salı "Rüstemoğlu Cemal’in Tuhaf Hikâyesi", 9 Eylül 2021 Perşembe "Hastalık Hastası" ve 11 Eylül 2021 Cumartesi "Antigone" oyunları sahnelenecek.

Harbiye Açıkhava Sahnesi Yaz Oyunları saat 21.00’de başlayacak.

BİLETLER SATIŞTA

Hem yeni sezon oyunlarının hem de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi Yaz Oyunları'nın biletleri, 25 Ağustos 2021 Çarşamba günü saat 11:00’de satışa sunulacak. İzleyiciler İBB Şehir Tiyatroları gişelerinden, saat 12:00’de ise https://sehirtiyatrolari.ibb.istanbul/ adresinden ve mobil uygulamadan biletlerini alabilecek. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)