Hulusi Akar, CHP ve İYİ Parti il başkanlıklarını ziyaret etti

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, seçim bölgesi Kayseri'de, CHP ve İYİ Parti il başkanlıklarını ziyaret etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - AK Parti'nin Kayseri milletvekili adayı olan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, seçim çalışmaları sırasında İYİ Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Anadolu Ajansı'nın haberine göre, İYİ Parti İl Başkanı Tansu Şener, Akar'a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek "Bizlere şeref verdiniz, ayaklarınıza sağlık" dedi.

Seçim sürecinde başarı dileklerini ileten Şener, "Tüm seçim sürecinin birlik, beraberlik, barış ve kardeşlik içinde geçeceğine inancımız tamdır" diye konuştu.

'SİZLERİN DE BİZLER GİBİ DÜŞÜNDÜĞÜNE İNANIYORUZ'

"Vatana, millete hizmet etmek için çalıştıklarını" söyleyen Akar da, "Barış, huzur içinde kardeşlik duygularıyla ülkemize, milletimize ve Kayserimize biraz daha fazla hizmet yapabilmenin gayreti ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz" ifadesini kullandı.

Türkiye'nin milli birlik ve bütünlüğünün çok önemli olduğunu belirten Akar, "Ülkemize yönelik tehditlere, risklere, tehlikelere karşı bir olmamız lazım. Bu bayrak bizim bayrağımız, Ankara bizim başkentimiz. Vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü esastır. Bunun için bugüne kadar yapılması gereken ne varsa yaptık, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Sizlerin de bizler gibi düşündüğünüze inanıyoruz" dedi.

"En son teröristi etkisiz hale getirerek, yıllardan beri asil milletimizi, başına musallat olan terör belasından inşallah kurtaracağız" diyen Akar, "Güven, refah içinde 85 milyon vatandaşımızın bir ve beraber yaşaması için bize ne düşüyorsa üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek için gayret gösteriyoruz" şeklinde konuştu.

'KAYSERİ'NİN BİR GELENEĞİ VAR, AYRI GAYRIMIZ YOK'

Daha sonra CHP Kayseri İl Başkanlığına geçen Hulusi Akar'ı İl Başkanı Adil Demir ve il yönetimi karşıladı. Nazik ziyaretinden dolayı Akar'a teşekkür ettiğini dile getiren Demir, "Seçim sürecini barış, huzur içinde nihayete erdirmek istiyoruz" dedi.

Demir ve diğer yetkililere teşekkür eden Akar, "Ülkemiz, milletimiz ve Kayseri için elimizden gelen ne ise bugüne kadar hep beraber yaptık, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Seçimleri, demokrasinin önemli bir süreci olarak nitelendiren Akar, "14 Mayıs'a kadar fikirlerimizi, görüşlerimizi vatandaşımızla paylaşacağız. Vatandaşımız tercihini yapacak, hepimiz ona saygı göstereceğiz. Kayseri'nin bir geleneği var, iç içe girmiş bir topluluk, ayrılık gayrılığımız yok. Seçim çalışmalarımızı da nezaket içinde götürecek inşallah kazasız belasız 15 Mayıs'a ulaşacağız" diye konuştu. (HABER MERKEZİ)