Homurcuk Mizah Dergisi ve Kırmızı Metal Karınca Çocuk Dergisi'nden yeni sayı

Homur Mizah Grubu ile Disk Birleşik Metal İş Sendikası'nın ortak projesi olan Homurcuk Mizah Dergisi'nin 36., Kırmızı Metal Karınca Çocuk Dergisi'nin ise 25. sayısı okurla buluştu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Homur Mizah Grubu ile Disk Birleşik Metal İş Sendikası'nın ortak projesi olan Homurcuk Mizah Dergisi ve Kırmızı Metal Karınca Çocuk Dergisi'nin yeni sayısı okurla buluştu. 

Homurcuk Mizah Dergisi'nin 36. ve yeni sayısında dergiye yazı ve çizimleriyle katkı sağlayan isimler arasında Asuman Küçükkantarcılar, Ahmet Zeki Yeşil, Altay Özkesici, Aslı Alpar, Atay Sözer, Atilla Atala, Ayten Köse, Barış, Birol Çün, Canol Kocagöz, Coşkun Göle, Dinçer Pilgir, Ekrem Kılıç, Emre Bakan, Hasan Karaca, Hüseyin Çakmak, İbrahim Ormancı, Lütfü Çakın, Mehmet Tevlim, Mehmet Zeber, Murat Özmenek, Mustafa Yıldız, Rahime Henden, Savaş Ünlü ve Taygun Akgül yer alıyor. Derginin kapağında ise Canol Kocagöz'ün çizimi yer alıyor. 

Kırmızı Metal Karınca Çocuk Dergisi'nin 25. ve yeni sayısında ise dergiye yazı ve çizimleriyle katkı sağlayan isimler arasında Aslı Alpar, Asuman Küçükkantarcılar, Atay Sözer, Atilla Atala, Canol Kocagöz, Coşkun Göle, Emre Bakan, Ferit Avcı, Hale Gökalpsezer, Hülya Erşahin, Hüseyin Soylu ve Sevgi Yılmaz bulunuyor. 

Dergilere buradan ulaşılabilir. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)